13 Ara 2017

Ufak Tefek Cinayetler - 8. Bölüm | Dizi Yorumu

-Bu yazıyı diziyi izlerken yazıyorum haberiniz olsun!-
Yine yine yineee! Dizimiz yaptı yapacağını bu bölümde de! Kol düğmesi olayı hiç beklemediğim bir şekilde gelişti. Senaristleri alkışlıyorum! Komik olanda şu ki ilk başta Merve'nin de Pelin'in de ters köşe düşünmeleri. Tabii Merveciğimiz yerinde durmuyor ve olayı Serhan'a anlatıyor! Garibimin kafasında da gitgeller oluştu:) 
 Taylan vs Serhan sahnesi is the best diyebilirim! Tay Tay, oğlum, işin gücün yok mu şirketi basıyorsun da hesap soruyorsun :-)  'Coolsun brooo!'
 Burcu saf derken keşke kendinin de ne kadar saf olduğunu anlasan be Mehmet! -,-
Oh oh ohhhh! O iş yeri sahnesinde nasıl yağlarım eridi anlatamam! :) Oh olsun sana Mehmet Efendi! 
Merve ve Oya'nın kafede ki konuşmaları ne gerilim doluydu be!
 'Bize ahlak dersi verenlerin, hiç utanmadan arkadan arkaya, gizli gizli karanlık işler çevirirlerse, bizde üzerimize düşeni yaparız!' Bu dizide ki en iyi ültimatomlardan biriydi :-)
 Burcu, allasen Merve'nin taklidini yapma. Birde o yamuk ağızıyla o iş ben de' demez mi -,-
 Merve çok iyi şekilde Tay Tay'ı yerden yere vurdu be! Bu bölüm 'en sevdiğim 3 bölüm' arasına girebilir haberiniz ola :-) 
 Şunu da eklemeliyim ki Aslıhan Gürbüz 'Yahşi Cazibe' dizisinden sonra bayağı bir evrim geçirmiş bunu fark ettim. Hem güzellik hem de oyunculuk bakımından. Sahne dilinde 'olgunlaşmış' denilecek bir oyuncu artık bence :-) 
Taylan çok komiksin vallaha ya! Kanıtın ne olduğunu sormak neyine de gidip Oya'nın kapısını çalıyorsun! Bir de çok komik, tatlı bir şekilde boş gevezelik yapmaz mısın :') 
 Hangi duygularla Serhan'a 'Biz bir daha görüşmeyelim.' dersin Oya, kafayı mı yedin nedir olay? Birde anlamadığım bir bölüm dipdibeler bir bölüm aralarına sınır koyuyorlar! Karar verin canım siz de?! Biz izleyicileri düşünün biraz :-) 
 Sahneyi izlerken gerçek anlamda ağzım açık kaldı! Harika bir sinsilik, harika bir sağ gösterip soldan vurma! Bahsettiğim sahne NailArt yaptırırken :)Manikürcü kızda saf ama yav! 
 Arzu sen bir harikasın ya! Mehmet'e olan o tavrın neydi ya! Tülin Özen'in tipine de oyunculuğuna da H A S T A Y I M!
 Şu espriyi yapmadan da geçmek istemiyorum; Pelin'in gözünü gerçekten kan bürümüş :-)
 Mehmet pişmanlık yoluna girdiyse çakmakları yakalım! :-) Sizce geri döner mi ya da kendini affettirmeye çalışır mı? 
 O kadar mutlu oldum ki şuan anlatamam. Edip ile Oya'nın geçmiş anısını izlerken. Böyle throwbackler daha fazla verilsin artık! 
O SON NEYDİ LAN ÖYLEEEE! 
ALLLLLAHH! BANA ACİLEN 9. BÖLÜM LAZIMMM! 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder