Ufak Tefek Cinayetler - 7. Bölüm | Dizi Yorumu

By nidalgenc - 23:53

 'Benim tarafımda değilseniz hizmetçinize elveda hanımlar!'

Su sarışın beni çok güldürüyor ya!
Hayır bu ültimatomu ben değil bizzat yaşatarak Merve söylemiş oldu. O nasıl hırs, nasıl bir kibir. Pelin ile girdiği karşılaşmadan yine kendi haklı olarak çıktı ya! Merve'ye bir alkış. Bir de üstüne üstlük Pelin, direk Merve ile barıştı yani aşırı derece anlamsız geliyor bana bu sahneler, yani demek istediğim şu ki gerçek hayatta az çok belki vardır böyle tipler ama bana sorarsınız böyle olmaz ya. Birden 'ay canım,cicim!' olunmaz. 
 Bu bölüm de Serhan ile Oya'nın aşkı yanmaya başladı daha doğrusu sonunda ikisi de aşklarını kabullendiler. Bu arada tahminimce  ilk defa bir Türk dizisinde bu kadar çok yabancı müzik çalınıyor. Önce ki bölümlerde de yabancı müziğe yer veriliyordu,şimdi de verilmişti. 
 Oya ile Edip'in arasında ki felsefik konuşmalarda beni benden alıyor bir yandan. örnek iki cümleyi yazdım bir köşeye sizinle de paylaşayım. 
 "Aklımızdakiler bizi suçlu yapar mı?" 
" İnsanı bir canavarlar değiştirir bir de aşk."

Yaaaa Mehmettt!
 Bazen Burcu'nun ağızına çarpasım geliyor salam suratlı. Bir de gitmiş bütün salam sosisleri atmış neymiş ölü gibi duruyorlarmış evde. Mehmet zaten ayrı bir keriz. Arzu'da gerçekten saf, Pelin ve Merve ile tekrar barışmamalıydın ama tabii Merve kozunu oynayınca nasıl hayır desin :)
 Ha bu arada Arzu işe başladı ya bence o cephede çok büyük şeyler olabilir bence:) Yani yanında ki çalışanla bir aşk falan? Öyle bir aptal düşünceye düştüm. 

 Senaristler neden bize bunu yapıyorsunuz?! O nasıl son!
 Beni heyecanlandıran düğme olayıydı! Neden göstermediler ki yatamayacağım şimdi -,- Benim teorim şöyle ki bence o kol düğmelerinin kayıp sahibi Taylan. Ne zaman düşürdü ki diye soracak olursanız, Oya kendi evini kırıp döktüğü bölüm de Taylan geldiği zaman düşürdü o kol düğmesini. Haftaya bakalım artık :-)                               

  • Share:

Bunlarada Bir Bakın

0 yorum