30 Kas 2017

Ufak Tefek Cinayetler - 6. Bölüm | Yorum

 Dizi bu bölüm ile beni benden aldı! Her dakikasında kafama tokmak yemiş gibi oldum. 
 Dizinin bu bölümünü çarşamba akşamı izledim. Başlangıç sahnede polisin konuşması verildi her zaman ki gibi ara ara sıksa da bu açılış biraz daha gizem katıyor ortaya. Ve Oyacığım artık evi satın aldığına göre tam olarak hayırlı olsun sana. 
 Oya bu bölümde her konuda yapacağını yaptı. İntikam ateşi bu bölümde gerçekten alev aldı. Serhan'ın bu bölümde ki tribini tam olarak anlayamasam da bir türlü öpüşmediler halbuki öyle bir teorim vardı. 
 Merve'nin Burcu'ya kurduğu oyun harika, çarpıcı bir sahneydi ama tabii sonrası daha da güzeldi. Bu arada Burcu demişken; Burcu ile Mehmet arasında ki ilişki nedense bitecek gibi gözüküyor benim için. Mehmet, Arzu'yu özlüyor sanki ve bence pişman olacak da Burcu konusunda. 
 Arzu, kuzum sen neden camdan anladın peki?! O sahnede göz bebeklerim dışarıya fırladı resmen!
  Ama şöyle ki bu bölüm de Arzu'nun saflıktan şeytanlığa geçişini de görür olduk! Yürü be Arzu kim tutar seni! Bu arada masa da kavga benim beynimi üst üste eriten bir kavga oldu. Oya şansını kullanmak istemişken bir taşla milyon kuş vurdu. Merve ile Pelin'in arasında ki çekişme bana nedense saçma geliyor artık, tamam kraliçe olmak istiyor ikisi de fakat her şey çok bariz gözüküyor bana göre. Ve şunu da söylemeliyim ki Bade İşçil kötü karakteri gerçekten hakkıyla oynuyor. 
 Burcu ile Pelin'in iş birliği yanlış yollara gidecektir kesin. Son olarak dizinin son sahnesi de heyecanlı bitiyor bakalım haftaya ne olacak :-) 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder